Ajánljuk
Műszőrme díszpárna 43x43 cm Wolf Faux Fur – Catherine Lansfield
Méretek 43×43 cm
5533 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 5533 Ft
- 2026. 02. 14. - 5533 Ft
- 2026. 01. 23. - 5520 Ft
- 2026. 01. 16. - 5530 Ft
- 2025. 11. 28. - 5140 Ft
- 2025. 11. 25. - 5150 Ft
- 2025. 11. 22. - 5430 Ft
- 2025. 11. 07. - 5720 Ft
- 2025. 11. 05. - 5850 Ft
Termékleírás
Műszőrme díszpárna 43x43 cm Wolf Faux Fur – Catherine Lansfield
Méretek
| Szélesség: | 43 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
Specifikációk
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Párna típus | Dísz |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Műszőrme |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 0.16 kg |
| Tartalmaz töltőanyagot | Töltőanyaggal |
| Hosszúság | 43 cm |
| Párna mérete | 43x43 |
| Stílus | Modern/rusztikus |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Mosás 40°C-on/szárítógépbe alkalmas |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Catherine Lansfield |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
7930 Ft9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
8569 Ft
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri

28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
333 690 Ft
Közepes keménységű hab matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×200×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron












