









Méretek 154×52×103 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 84 397 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Roba márka Adam and Owl bölcsője születéstől körülbelül 6 hónapos korig ideális. A teljes készlet egy bölcsőt, egy steppelt takarót, egy matracot (alvófelület 90 x 40 cm), rácsvédőt, egy baldachint (rúddal) és fékezhető kerekeket tartalmaz. A bölcső stabil, kiváló minőségű, lapos rácsokkal és zárógombbal ellátott hintázó funkcióval rendelkezik. A hintázó bölcső a zárszerkezet segítségével kisággyá alakítható. A textíliák 100% pamutból készültek, káros anyagok nélkül, és optimális klímát biztosítanak az alváshoz. Az ágyneműgarnitúra egy párnahuzatból (40 x 35 cm) és egy paplanhuzatból (80 x 80 cm) áll. A steppelt takaró légáteresztő és hőszabályozó anyagból készült.
| Szélesség: | 52 cm |
|---|---|
| Mélység: | 103 cm |
| Magasság: | 154 cm |
| Baldachinos | Igen |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Matrac vastagsága | 4 cm |
| Származási hely | RS |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Súly | 11.5 kg |
| Méret | 40x90 |
| Hosszúság | 103 cm |
| Matrac típusa | Hab |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Lábak anyaga | Furnér |
| Matracot tartalmaz | Igen |
| Jellemzők | Gurulós/baldachinos/ágyneműtartó nélkül |
| Konstrukció anyaga | MDF/tömör bükkfa |
| Anyag | Tömörfa |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Roba |

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

130×160 cm, téli
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
90×200 cm, ortopéd, közepesen kemény
RaktáronIngyenes szállítás
15×18×61 cm, fa, beltéri

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron