Ajánljuk
Melegítő párna levendula töltettel 20x30 cm Warmers – Tiseco Home Studio
Méretek 30×20 cm
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 6782 Ft
- 2026. 04. 19. - 6782 Ft
- 2026. 03. 19. - 7090 Ft
- 2026. 02. 14. - 6706 Ft
- 2026. 01. 16. - 6810 Ft
- 2025. 11. 25. - 6350 Ft
- 2025. 11. 22. - 6690 Ft
- 2025. 11. 07. - 6910 Ft
- 2025. 11. 05. - 7070 Ft
Termékleírás
A levendula illatú Warmers melegítő párna nagyszerű segítség izomfájdalmak, ízületi fájdalmak vagy menstruációs görcsök esetén. A meleg oldja a feszültséget és elősegíti a megkönnyebbülést, míg a levendula illata nyugalmat idéz elő, és segít a stressz vagy az álmatlanság megszüntetésében. A párna mikrohullámú sütőben egyszerűen felmelegíthető.
Méretek
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 20 cm |
Specifikációk
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Minta | Egyszínű, Virágok |
| Szín | Szürke |
| Típus | Melegítő párna |
| Származási hely | CN |
| Anyag összetétele és típusa | Kordbársony |
| Párnahuzat jellemzői | Nem levehető |
| Súly | 0.4 kg |
| Hosszúság | 20 cm |
| Párna mérete | 20x30 |
| Kollekció | Warmers |
| Minőség | Basic |
| Töltőanyag | Levendula töltet |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Tiseco Home Studio |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri

Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 200x200 cm Smooth Vibe – Bonami Selection
21×200×200 cm, felfekvés elleni, hab
Raktáron












