










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns lámpatest, amely a tükör fölé szerelhető. Az IP44-es védelemnek köszönhetően fürdőszobában is használható. 350°-ban állítható világítási szög. A LED-technológia akár 80%-kal csökkentheti az energiafogyasztást — energiatakarékos megoldás hosszú élettartammal. Falra szerelhető, közvetlenül a tükör fölé.
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Kerettel | Igen |
| A teljes fényáram | 1282 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 90 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 90 Ra |
| Series | AQUA LINE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerettel, téglalap alakú
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerettel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek, kerettel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás

Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás

Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
⌀ 60 cm, világítással, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás