

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Výrobce po 1 ks márkától származik, raktárunkban van, ára 8890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | LED Reflektor/Munkalámpa |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Garázs/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | E |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 280 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A teljes fényáram | 4000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Series | REFLECTOR Smartwares |
| Gyártó | Výrobce po 1 ks |

Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Szolár, talajba építhető
Raktáron
230V, fém
Raktáron
Fali, bronz, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, 12V, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás