





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Plafon/függesztett LED lámpa. A lámpa belső és külső terekben egyaránt használható. A fény színének változtatása a lámpán található kapcsoló segítségével: 3000K / 3500K / 4000K. A védettségi fokozat IP65 - ellenállás az időjárási hatásokkal szemben.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Nappali fehér/Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Színhőmérséklet | 4000 K/3500 K/3000 K |
| Alak | Kerek |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W/30 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W/30 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 245 W |
| A teljes fényáram | 3530 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 30000 ON/OFF |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Típus | Kültéri mennyezeti lámpa/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Izzók száma | 1 |
| Hely | Kert és utak/Fürdőszoba |
| Series | BENO Kanlux |
| Gyártó | Kanlux |

Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron


Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás