





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A napelemes LED mennyezeti lámpa ideális megoldás kertek, pavilonok, teraszok vagy pergolák megvilágítására, elektromos hálózathoz való csatlakozás nélkül. Napközben a napfény segítségével töltődik. 6000 mAh kapacitású lítium akkumulátor a csomag része. A lámpa kábelhossza: 3 m. A napelemes panel kábelhossza: 5 m. A napelemes panel mérete: 1,5 x 18 x 27 cm. Töltési idő: 4 - 6 óra. Az akkumulátor üzemideje: akár 14 óra.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Mennyezeti |
| Feszültség | 12V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 70 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 700 lm |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Szolár technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 70 W |
| Sugárzási szög | 90 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 70 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Kapacitás | 6000 mAh |
| Elem élettartam | 14 h |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 70 W |
| Series | SOLAR Aigostar, SOLAR CHANDELIER Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

Függő
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron

Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mennyezeti, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás