Ezek is tetszhetnek
Brilagi - LED Kültéri lámpa BARI LED/7W/230V 3000/4000/6000K antracit IP54
10 890 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 10 890 Ft
- 2026. 01. 16. - 10 890 Ft
- 2025. 05. 13. - 12 490 Ft
- 2024. 10. 02. - 14 690 Ft
Termékleírás
Kültéri fali lámpa modern dizájnnal. Színhőmérséklet váltás beépített kapcsolóval. Színhőmérséklet: 3000/4000/6000K.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000/6000/3000 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | OUTDOOR LAMP Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Ajánljuk

18 559 Ft22 085 Ft
2 db-os romantikus kültéri fali lámpa szett bronz - London
Fali, bronz
Raktáron
18 579 Ft19 575 Ft
Vintage kültéri lámpa antik arany 120 cm - Antigua
Álló
Raktáron
47 055 Ft50 699 Ft
6 db-os készlet modern kültéri talajszpot acélból 35 mm állítható IP65 - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
10 225 Ft11 015 Ft
Modern kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
10 605 Ft11 425 Ft
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali
Raktáron
69 175 Ft74 529 Ft
Vintage kültéri lámpa antik arany 240 cm 2 lámpás - Antigua
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
83 105 Ft89 545 Ft
Klasszikus kültéri lámpás antik arany színben, átlátszó üveggel, 198 cm, IP44 - London
RaktáronIngyenes szállítás
55 415 Ft65 915 Ft
6 db fekete állítható kültéri talajszpot IP65 - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
18 559 Ft24 015 Ft
6 db fekete téglalap alakú kültéri fali lámpa szett LED-del IP65 - Gem
Fali
Raktáron
13 369 Ft16 009 Ft
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető
Raktáron
11 025 Ft12 655 Ft
Modern kültéri függőlámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Függő
Raktáron
14 405 Ft15 519 Ft
Modern kültéri állólámpa acélból, famintával, 80 cm, IP44 - Malois
Álló, fa
Raktáron
9275 Ft9989 Ft
Kültéri fali és mennyezeti lámpa antik arany kerek IP44 - Noutica
Raktáron
8535 Ft9385 Ft
Modern kültéri lámpaoszlop rozsdabarna 45 cm - Malios
Álló, fém
Raktáron
8165 Ft8995 Ft
Kültéri lámpaoszlop rozsdabarna opállal 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
32 709 Ft36 445 Ft
4 db fekete kerti reflektor készlet LED-del IP68 - Garly
Raktáron
26 389 Ft33 639 Ft
Klasszikus kültéri lámpás fekete 3-lámpás IP44 - New Haven
Raktáron
16 719 Ft18 415 Ft
Klasszikus kültéri állólámpa fekete 170 cm IP44 - New Orleans 1
Álló, fém
Raktáron
12 125 Ft13 065 Ft
Modern kültéri lámpaoszlop acélból 110 cm IP44 - Rox
Álló, fém
Raktáron
18 579 Ft
Modern kültéri lámpa szürke 35 cm IP65 - Nura
Függő, műanyag
Raktáron
62 615 Ft69 099 Ft
6 db modern kültéri talajszpot rozsdamentes acélból, IP65, állítható - Delux
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
32 709 Ft40 049 Ft
Klasszikus kültéri lámpa fekete 200 cm IP44 - Havana
Raktáron
30 105 Ft33 289 Ft
Klasszikus fekete kültéri oszlop 217 cm IP44 - New Haven Hammered
Álló
Raktáron
15 915 Ft16 769 Ft
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
8709 Ft9199 Ft
Modern kültéri talajszpot fekete 35 mm állítható IP65 - Delux
Talajba építhető
Raktáron
12 499 Ft13 885 Ft
Vintage kültéri lógólámpa antik arany - Antigua
Függő, fém
Raktáron
47 255 Ft53 155 Ft
6 darabos modern süllyesztett fali lámpa szett fekete 11,5 cm LED-del IP65 - Trem
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
7949 Ft8565 Ft
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany színben mozgásérzékelővel - New Haven
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
8329 Ft9385 Ft
Modern fekete kültéri oszloplámpa 80 cm IP44 - Rox
Raktáron
12 999 Ft14 405 Ft




































































