









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A beépített LED-világítású mennyezeti ventilátor felfrissíti a helyiséget a forró nyári napokon. Hidegebb napokon használja a fordított forgásmódot, amely a mennyezet alatt felgyülemlett meleg levegőt visszatereli a helyiségbe. A ventilátor nagyon csendesen működik; működés közben csak egy kellemes, ritmikus hangot ad, amely nem zavaró. A ventilátor és a LED-világítás távirányítóval vagy az Immax NEO PRO alkalmazással vezérelhető (iOS és Android számára). Egyszerű csatlakoztatás az alkalmazáshoz - csak csatlakoztassa az eszközt a Wi-Fi hálózatához. Állítható színhőmérséklet (3000/4000/6000K) a falikapcsolóval. A világítás és a ventilátor külön-külön vezérelhető. 5 sebességfokozat: 104 / 139 / 167 / 184 / 204 ford./min. Zajszint 1. sebességnél: 42 dB. Zajszint 2. sebességnél: 43 dB. Zajszint 3. sebességnél: 46,3 dB. Zajszint 4. sebességnél: 50 dB. Zajszint 5. sebességnél: 55 dB. Motor teljesítménye: 70 W (DC). Kompatibilis a hangasszisztensekkel Amazon Alexa, Apple Siri Parancsok, Google Assistant és továbbá a TUYA, LIDL. A csomag két hosszabbító rudat tartalmaz (12,5 cm és 25 cm).
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Színhőmérséklet | 6000 K/3000 K/4000 K |
| Zajszint | 55 |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2400 lm |
| Típus | Mennyezeti ventilátor világítással |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Intelligens megvilágítás |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 170 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fa dekoráció | Tölgy |
| Stílus | Klasszikus |
| Series | VENT ZEVENTI |
| Gyártó | ZEVENTI |





Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás






Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



















Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron