


Méretek 50×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Felületi anyag: Felső réteg – 100% mikroszál (85 g/m²) | Alsó réteg: nem szőtt textília (35 g/m²) Töltet: 100% poliészter - golyóálló szál Szín Fehér Méretek Szélesség: 50 cm Hosszúság: 70 cm Súly: 740 g Kialakítás Antiallergén anyagok Puha, tartós és könnyű Finom és sima párnafelszín OEKO-TEX ® Standard 100 tanúsítvánnyal Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C (a gyártói címke szerint) Alacsony hőmérsékleten szárítógépben szárítható Ne fehérítse, ne vasalja
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Töltet | Poliészter |
|---|---|
| Hipoallergén | Igen |
| Forma | Téglalap |
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér |
| Párna mérete | 50 x 70 cm |
| Szárítógépben szárítható | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Javasoljuk | Standard franciaágy, Standard egyszemélyes ágy |
| Antiallergén | Igen |
| Huzat anyaga | Mikroszálas |
| Hosszúság | 70 cm |
| Allergiások számára | Allergiások számára |
| Súly | 0,74 kg |
| Párna tömege | 740 g |

Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

Négyzet alakú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
45×45 cm, anatómiai, tollas
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
46×46 cm, dísz, pamut
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
70×90 cm, hipoallergén, téglalap alakú

Téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
50×70 cm, hipoallergén, klasszikus
Raktáron
30×50 cm, anatómiai, memóriahabos

Anatómiai, memóriahabos
Kiszállítás 1 hét múlva
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Poliészter töltetű, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Anatómiai, memóriahabos
Raktáron
40×60 cm, anatómiai, memóriahabos
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz, poliészter huzattal, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus, egyszínű
Raktáron
Dísz, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Anatómiai, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Dísz, pamut, szabálytalan formájú
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Téglalap alakú, klasszikus
Kiszállítás 1 hét múlva
Poliészter töltetű, poliészter huzattal, hipoallergén
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
45×45 cm, dísz, poliészter töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron