



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mušelín ágyneműhuzat A 100% pamutból készült mušelín ágyneműhuzat rendkívül könnyű, légies és kellemes tapintású, ideális a nyári hónapokban, valamint egész évben kényelmet biztosít. Kiváló minőségű, természetes fonalból készült nyitott szövésű szálakból, ami biztosítja a magas légáteresztő képességet és a gyors száradást. Puhaságának köszönhetően érzékeny bőrre is alkalmas. Nem igényel vasalást, minden mosás után puhábbá válik, és természetesen gyűrött megjelenése gyönyörűen illeszkedik az északi, boho és természetes stílusú interiőrökhöz. Anyag 100% pamut Gramázzs: 135 g/m2 Szín Világosszürke - ezüstös Jellemzők Elegáns egyszínű kialakítás Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 °C - 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárt állapotban Használjon anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válassza a kímélő centrifugálás programot Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülheti az anyag károsodását és a színek kifakulását A csomag tartalma a változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba 3d ágyneműhuzat Krepp ágyneműhuzat Világító ágyneműhuzat
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Termék színe | Szürke |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyaga | 100% pamut |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű mintája | Egyszínű |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Évszak | Egész éves, Nyári |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Súly | 0,7 kg |

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron

Matracvédő
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
140×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron