





Méretek 45×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Szín Azúrkék Méretek Szélesség: 45 cm Hosszúság: 45 cm Magasság: 8 cm Kialakítás A szett tartalmaz 2 db párnát Vízálló, piszok- és napellenálló Vízlepergető réteggel Párna mosható Kültéri és beltéri használatra egyaránt Párna cipzáras záródással ellátva Ne fehérítse Ne szárítsa szárítógépben Inspirálódjon tovább Díszpárnák Lakástextil Plédek és ágytakarók Sötétítők és függönyök Párnahuzatok Párnatöltelék
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Párna típus | Klasszikus |
| Minta | Egyszínű |
| Termék színe | Kék |
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 45 x 45 cm |
| Anyaga | Poliészter |
| Elhelyezés | Beltéri, Kültéri |
| A készlet tartalmaz egy lepedőt | Igen |
| A csomagban lévő db szám | 2 |
| Típus | Díszpárnák |
| Hosszúság | 45 cm |
| Vízhatlan | Igen |

50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus

45×45 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, poliészter töltetű, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, dísz, hipoallergén
Raktáron
50×50 cm, dísz, hipoallergén
Raktáron
45×45 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
45×45 cm, hipoallergén, négyzet alakú

45×45 cm, hipoallergén, négyzet alakú
Raktáron
Klasszikus, csíkos
Raktáron
Pamut, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

50×50 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron

Anatómiai
RaktáronIngyenes szállítás

50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Téglalap alakú, klasszikus, egyszínű
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
40×66 cm, szabálytalan formájú, klasszikus


45×45 cm, négyzet alakú, klasszikus
Raktáron
Dísz, poliészter töltetű, poliészter huzattal
Raktáron
50×50 cm, dísz, hipoallergén
Raktáron

50×50 cm, dísz, hipoallergén
Raktáron
50×50 cm, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Dísz, hipoallergén, szabálytalan formájú

40×40 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
50×50 cm, dísz, négyzet alakú
Raktáron
Pamut, poliészter huzattal, egyszínű

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
15×24 cm, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron