





























Méretek 82×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Műanyag Szín: Világosszürke Méretek Szélesség: 54 cm Ülőfelület szélessége: 30–46 cm Hátlap szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülés magassága: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Magasság a földtől a karfáig: 65 cm Teherbírás: 120 kg kialakítás Étkező szett 4 személyre Eredeti formájú hátlap és karfa Stapelhető kialakítás a helytakarékosság érdekében A műanyag nem UV-stabil – javasoljuk, hogy védje a széket a közvetlen napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Láb típusa | Négy láb |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Anyaga | Műanyag |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| A csomagban lévő db szám | 4 |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Készletek | Készletek |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 17,6 kg |

Fém, műrattan
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
5×80×160 cm, hab, levehető huzattal

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron