





























Méretek 83×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyag: Műanyag Szín: Fekete Méretek Szélesség: 54 cm Ülés szélessége: 30–46 cm Támla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülésmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45 cm Támla magassága: 39 cm Magasság a földtől a karfákig: 65 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Étkező szett 4 személyre Eredeti támla és karfa forma Stílusos kialakítás a helytakarékosság érdekében A műanyag nem UV stabil – a széket ajánlott védeni a közvetlen napfénytől Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Karfás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Ülőhelyek száma | 4 fő részére |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Szett | Szett |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Csomagolás | 4 |
| Stílus | Modern |
| Súly | 17,6 kg |

82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Összecsukható, karfás
Elérhető 7 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Összecsukható
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Összecsukható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, rakásolható
Raktáron
97×55 cm, fém, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, összecsukható, karfás
Raktáron
89×50×65 cm, fém, rakásolható
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, karfás
Raktáron
105×56 cm, összecsukható, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
89×50×65 cm, fém
Raktáron
89×50×65 cm, fém
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
97×56×62 cm, összecsukható, fém
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
111×60×65 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, műrattan
Raktáron
74×52 cm, műrattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
72×52 cm, természetes rattan, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
89×50×65 cm, fém
Raktáron
Karfás
Raktáron
97×55 cm, rakásolható, karfás
Kiszállítás 1 nap múlva
112×60 cm, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron