



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Osram márkától származik, raktárunkban van, ára 8200.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
|---|---|
| Izzó típusa | LED |
| Stílus | Fénycső |
| Ökológiai | Igen |
| Foglalat | 2G11 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2070 lm |
| Típus | Fénycső |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 36 W |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 200000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 140 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Series | TUBE Osram |
| Gyártó | Osram |

Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
LED, reflektor, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
LED, dimmelhető, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, G9, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, E14
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
E27, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, GU5,3, MR16
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, G9, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
GU10, dimmelhető, MR16
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
Energiatakarékos, LED, G9
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
Raktáron
LED, E14, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás