















Méretek 140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A legnépszerűbb és legelterjedtebb ágynemű anyag kétségtelenül a pamut. A vásárlók nagyra értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért ideális azok számára, akik éjszaka jobban izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés, emiatt vasalást igényelhet. A régóta bevált pamut természetes rost, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes a bőrrel. Anyag 100% fésült renforcé pamut Gramm-tömeg: 115 g/m2 Szín Szürke Fehér Jellemzők Modern csíkos minta Javasolt mosás: hetente, legfeljebb 2 hetente 1x Javasolt mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt vasalni kell Gyakorlati tanácsok Az ágyneműt alaposan mossa ki az első használat előtt Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és zárva Használjon anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel elkerülheti az anyag károsodását és a színek fakulását Csomag tartalma a választott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Ágynemű 140 x 220 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 220 cm | 2 db párnahuzat 70 x 90 cm
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Motívumok | Csíkos |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 70x90 cm, 140x200 cm |
| Rögzítés | Bújtatós |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 220 cm |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mintája | Csíkok |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm, 140 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Nem igényel vasalást | Nem |
| Ár | 5 000 Ft felett |
| Szett | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Grammsúly | 115 g/m2 |

140×200 cm, pamut, csíkos
Raktáron
Mikroflanel, francia, gombos
Raktáron
Mikroszálas, gombos, egyszemélyes
Raktáron
140×220 cm, pamut, virágos
Raktáron
Egyszemélyes, pamut-szatén
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
200×220 cm, pamut, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Gombos, pamut-poliészter
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, cipzáras, francia
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron

140×200 cm, krepp, egyszemélyes
Raktáron
Cipzáras, mikroflanel, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, mikroplüss, cipzáras
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
200×220 cm, francia
Raktáron
Pamut, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
200×220 cm, francia
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Álló
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Fából
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva