Ezek is tetszhetnek
Világosbarna pamut steppelt ágytakaró 240x260 cm Isor – Kave Home
Méretek 240×260 cm
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 52 556 Ft
- 2026. 03. 08. - 52 556 Ft
- 2026. 02. 16. - 61 830 Ft
- 2026. 02. 14. - 52 556 Ft
- 2026. 02. 12. - 61 830 Ft
- 2026. 01. 23. - 49 717 Ft
- 2026. 01. 16. - 50 886 Ft
- 2025. 12. 05. - 49 717 Ft
- 2025. 11. 28. - 46 792 Ft
- 2025. 11. 24. - 49 717 Ft
- 2025. 11. 18. - 29 240 Ft
- 2025. 11. 14. - 49 717 Ft
- 2025. 11. 07. - 56 331 Ft
- 2025. 10. 13. - 62 590 Ft
- 2025. 10. 10. - 53 827 Ft
- 2025. 07. 30. - 62 590 Ft
- 2025. 07. 25. - 53 827 Ft
- 2025. 07. 15. - 62 590 Ft
- 2025. 07. 11. - 53 827 Ft
- 2025. 07. 06. - 62 590 Ft
Termékleírás
Világosbarna pamut steppelt ágytakaró 240x260 cm Isor – Kave Home
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 260 cm |
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Származási hely | PT |
| Anyag összetétele és típusa | Pamut |
| Ágytakaró tulajdonságai | Steppelt |
| Súly | 1 kg |
| Méret | 240x260 |
| Hosszúság | 260 cm |
| Kollekció | Isor |
| Minta | Egyszínű/kockás |
| Minőség | Premium |
| Ápolás | Mosás 30°C-on/szárítógépbe nem alkalmas/kémiailag nem fehéríthető |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Gyártó | Kave Home |
Ajánljuk

Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 220 x 240 cm
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
HERBALIS krémszínű ágytakaró Méret: 220 x 240 cm
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Zöld bársony ágytakaró és párnahuzat szett 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sárga-bézs steppelt ágytakaró 220x230 cm Floral Patchwork – Catherine Lansfield
220×230 cm, franciaágyra
Raktáron
Bézs mikroszálas steppelt ágytakaró 220x240 cm Softa – Restilo
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban

Ágytakaró TIRSO szürke-fehér Méret: 220 x 240 cm
220×240 cm, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Ágytakaró FLORAL RIBBON, krémszínű Méret: 170 x 210 cm
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Ágytakaró MYSTIC GARDEN sötétzöld Méret: 220 x 240 cm
Franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
Ágytakaró TIRSO szürke-fehér Méret: 170 x 210 cm
220×240 cm, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
Zöld jegenyefenyő tálalószekrény 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron








































