











Méretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Gramázs: 500 g/m2 Szín Zöld Méret 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns szegéllyel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max 60 °C-on, vasalás 150 °C-ig Szárítógépben szárítás alacsony hőmérsékleten Ne mosd cipzáras és fémszárnyas ruhákkal A hosszú távú lágyság, puhaság és nedvszívó képesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Szett | Darabos |
| Fül | Igen |
| Hossz | 140 cm |
| Kialakítás | Egyszínű |

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva