







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Grammázs: 500 g/m2 Szín Világoszöld Méret 50 x 100 cm Kialakítás Elegáns szegéllyel Akasztóval Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max. 60 °C-on Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten Ne mossa cipzáros és fémszintes ruhákkal együtt A hosszú távú lágyság, puhaság és nedvszívó képesség érdekében öblítő használata nem ajánlott Inspirálódjon tovább Comfort kézi törölközők Kézi törölközők Törölközők és fürdőlepedők Fürdőszoba Donna kézi törölközők Best kézi törülközők
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Anyag | Pamut, Bambusz, Mikroplüss |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Szín | Zöld |
| Termék színe | Zöld |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 50 x 100 cm |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Ár | Olcsó 2 350 Ft-ig |
| Súly | 0,25 kg |
Felhasználói értékelések
Jó nedvszívó, puha, jó tapintású
-
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Bambusz, szett, pamut
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, egyszínű, állatos motívummal
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű

Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként

38×38×38 cm
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron