Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 5056 Ft
- 2026. 05. 19. - 5056 Ft
- 2025. 02. 10. - 5424 Ft
- 2025. 02. 09. - 5168 Ft
- 2024. 01. 24. - 5455 Ft
Termékleírás
Anyag 100% pamut Grammsúly: 400 g/m2 Szín Világosszürke Méret 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns szegéllyel Akasztóval Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max. 60 °C-on Szárítógépben szárítás közepes hőmérsékleten Ne mossa cipzáras és fém kapcsos ruhákkal A tartós lágyság, puhaság és nedvszívás megőrzése érdekében nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Bútor Gyerekeknek
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Szett |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Szín | Szürke |
| Termék színe | Szürke |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 400 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Ár | 2 500 Ft felett |
| Szett | Igen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Jó nedvszívó képességű
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Ajánljuk

Real Madrid Classic fürdőlepedő, strand törölköző 70x140 cm (Fast Dry)
70×140 cm, poliészter, darabonként
Raktáron
Goldea bambuszszálas törölköző és fürdőlepedő - szürkésbarna 70 x 140 cm
Bambusz, pamut, darabonként
RaktáronA(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival NUBI 75x75 cm, fehér
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron


































































