











Méretek 70×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Súly: 500 g/m2 Szín Kék Méret 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns bordával Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány Mosás max 60 °C-on, vasalás 150 °C-ig Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítható Ne mossa cipzárral és fém kampókkal ellátott ruhákkal A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívóképesség érdekében nem ajánlott öblítőt használni
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű |
| Szín | Kék |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Méret | 70 x 140 cm |
| Szett | Darabos |
| Fül | Igen |
| Hossz | 140 cm |
| Kialakítás | Egyszínű |

70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron

70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, szett, gyorsan száradó
Raktáron
Darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, szett, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Álló
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
(szettek), fém
Raktáron
Üveg, világítással
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron