





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is irányítható. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K - 6500K. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Dimmelhető | Igen |
| Fő anyag | Fém |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Szabálytalan |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 55 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 3700 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Bluetooth |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 260 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 55 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 ON/OFF |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 180 ° |
| Hely | Konyha/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 55 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | CIRCLE Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Ingyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
Ingyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Távirányítós, okos, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, Provence stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron