



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fehér-rózsaszín gyerek ruhásszekrény 58x172x37 cm Casami Bruges – Vipack
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 37 cm |
| Magasság: | 172 cm |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
|---|---|
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Fa |
| Felület | Matt |
| Ruhásszekrény típusa | Zárt |
| Származási hely | BR |
| Lábak magassága | 7 cm |
| Terhelhetőség | 15 kg |
| Súly | 32.6 kg |
| Zárrendszer | Soft close (néma záródás) |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC Mix |
| Kollekció | Casami |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Szekrényrúddal/polcokkal/ajtókkal/lábakkal |
| Felületkezelés | Festék |
| Gyártó | Vipack |
Felhasználói értékelések
Gyönyörű szekrény, amely mesés hangulatot varázsol a gyerekszobába. Masszívan van elkészítve, és megéri az árát.
Nagyon jó minőségű kidolgozás, akárcsak a színek.

Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
195×50×40 cm, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes

203×117×50 cm, tölgyfa, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
205×120×60 cm, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Műanyag, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes, fa
Ingyenes szállítás
100×135 cm, egész évben használható

Állványok
Raktáron
80×18×60 cm, matt
Raktáron
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes

Porcelán
Raktáron
87×47×44 cm, görgők nélkül, tálcával
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

22×15 cm
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
28×42 cm, fa, álló
Raktáron