
















Méretek 58×50×87 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szerkezet: Acél Huzat: Vízálló textil Szín Sárga Türkiz Méretek Hosszúság: 87 cm Szélesség: 50 cm Magasság: 58 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 1,7 kg A csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm Kialakítás A szett 2 db napozóágyat tartalmaz A csomag tartalmaz hordozható táskát Vízálló huzat Nagyon könnyű, de erős szerkezet Legjobb társ a nyári napokhoz Kényelmes pihenés a strandon és a kertben is A strandágyak ideális társak a vízparti pihenésre, a kertben és útközben is. Könnyű szerkezetüknek és egyszerű szállíthatóságuknak köszönhetően szinte bárhol kényelmet tudnak biztosítani. A vízálló anyag könnyű karbantartást és hosszú élettartamot garantál, míg az erős szerkezet stabil támaszt nyújt a relaxációhoz. Élvezze a napsütötte napokat teljes mértékben – akár könyvet olvas, napozik, vagy csak pihen a környező tájra tekintve.
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Mélység: | 87 cm |
| Magasság: | 58 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Típus | Egyszerű |
| Szín | Sárga |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 100 kg |
| Csomagolás | 2 |
| Huzat anyaga | Vízálló szövet |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Hossz | 87 cm |
| Huzat | Huzattal |
| Tető | Tető nélkül |
| Használat helye | Strandra |
| Méret | Két főnek |
| Készlet | Igen |
| Súly | 0,1 kg |

Műanyag, összecsukható, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, műrattan, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, műrattan, árnyékolóval
Raktáron
48×67×158 cm, összecsukható, árnyékolóval
Kiszállítás 1 nap múlva
30×60×190 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Összecsukható, műrattan, árnyékolóval
Raktáron
Összecsukható, fa, műrattan
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Összecsukható, fa, hinta
Raktáron
Összecsukható, fa, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Műanyag, fém, állítható

Összecsukható, fa, állítható
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Műrattan, párnával, állítható
Raktáron
Műanyag, fém, állítható

Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron