























Méretek 200×108 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Materiál Látka: 100% polyester Umělý ratan Ocelový rám Barva Černá Tmavě šedá Rozměry křesla Šířka: 108 cm Hloubka: 70 cm Výška: 115 cm Výška sedu: 72 cm Rozměry stojanu Průměr: 105 cm Výška: 200 cm Průměr tyče: 4,5 cm Maximální zatížení: 130 kg Rozměry polštáře (±5 cm) Šířka: 110 cm Délka: 95 cm Šířka podhlavníku: 45 cm Délka podhlavníku: 20 cm Sedák: cca 60 x 45 cm Zádová opěrka: cca 55 x 45 cm Boční opěrky: cca 45 x 35 cm Pozn.: Uvedené rozměry se mohou mírně lišit v závislosti na způsobu měření a pružnosti měkké výplně. Provedení Balení obsahuje: křeslo, polštáře, závěsnou pružinu a stojan Možnost využití v interiéru i exteriéru Dodáváno v demontu Bezpečnostní upozornění Křeslo používejte až po úplném smontování. Montáž provádí každý zákazník sám a na vlastní odpovědnost. Než se do křesla posadíte, ujistěte se, že závěs je pevně přišroubován. Křeslo není určené k prudkému houpání do stran. Pokud používáte pro zavěšení křesla stojan, umístěte ho na rovný a pevný povrch, kde bude jeho pozice stabilní (např. podlaha, vydlážděná terasa). Děti do 6 let mohou křeslo používat pouze pod dohledem dospělé osoby! Užijte si klidné chvíle ve vlastním koutku pohody. Závěsné křeslo není jen místem k sezení, ale také způsobem, jak zpomalit a načerpat novou energii. Jemné pohupování pomáhá uvolnit tělo i mysl, ať už relaxujete venku na zahradě nebo uvnitř při čtení oblíbené knihy. Díky odolným materiálům a elegantnímu designu se stane stylovým doplňkem každého prostoru – a vaším novým oblíbeným místem.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Típus | Egyszerű, Függő |
|---|---|
| Anyag | Anyag, Acél, Mesterséges rattan |
| Minta | Egyszínű |
| Állvány | Igen |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Teherbírás | 130 kg |
| Alak | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kinézet | Hintaágy |
| Fotel mélysége | 70 cm |
| Fotel szélessége | 108 cm |
| Súly | 41,1 kg |

Fa
Raktáron

Fém, párnával, műrattan
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
Összecsukható, fa, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron