





Méretek 73-83×46×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: fehér Fém Műanyag Méretek Szélesség: 46,5 cm Ülésszélesség: 46,5 cm Mélysége: 56,5 cm Ülésmélység: 36,5 cm Magasság: 73,5-83,5 cm Ülésmagasság: 42-53 cm Kerekek átmérője: 5 cm A kerekek teljes szélessége: 5 cm Terhelhetőség: 110 kg Kialakítás Lapraszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 46 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 73-83 cm |
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 42 - 53 cm |
| A kerekek anyaga | Műanyag, Gumi |

46×55 cm, ergonomikus, szövet

46×56 cm, szövet, forgó

73-84×47×55 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-84×47×55 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet

72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban

Forgó, öko-bőr
Kiszállítás 1 hét múlva
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
72-86×46×55 cm, szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, gamer, műanyag görgőkkel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, forgó, gamer
Raktáron
Ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, forgó, öko-bőr
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
91×48×56 cm, forgó, gamer
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
93×50×57 cm, ergonomikus, forgó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron