
Kék ágyneműtartós boxspring ágy 160x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
511 990 Ft

Szürkésbarna ágyneműtartós boxspring ágy 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
511 990 Ft

Kék ágyneműtartós boxspring ágy 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
511 990 Ft

Kék ágyneműtartós boxspring ágy 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
519 990 Ft

Szürke ágyneműtartós boxspring ágy 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
-5 %519 990 Ft
544 990 Ft

Kék ágyneműtartós boxspring ágy 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú, boxspring
519 990 Ft
Kék ágyneműtartós boxspring ágy 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
Méretek 115×180×200 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 519 990 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 519 990 Ft
- 2026. 03. 17. - 415 990 Ft
- 2026. 02. 24. - 368 670 Ft
- 2026. 02. 13. - 381 720 Ft
- 2026. 02. 12. - 390 350 Ft
- 2026. 01. 30. - 415 990 Ft
- 2026. 01. 16. - 452 391 Ft
- 2025. 07. 30. - 559 990 Ft
- 2025. 07. 25. - 481 591 Ft
- 2025. 07. 15. - 559 990 Ft
- 2025. 07. 11. - 481 591 Ft
- 2025. 06. 20. - 559 990 Ft
- 2025. 06. 20. - 464 792 Ft
- 2025. 06. 07. - 559 990 Ft
- 2025. 06. 06. - 481 591 Ft
- 2025. 05. 16. - 475 990 Ft
- 2025. 05. 09. - 498 390 Ft
- 2025. 05. 04. - 559 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Egy praktikus, ágyneműtartós, oldalról felnyitható kárpitozott boxspring ágy matraccal és topperrel. A rendkívül egyszerű összeszerelhetőség, a kiváló minőségű, tartós anyagok és a nagy teherbírás ideális választás a mindennapi kényelemhez. Az ágy kézzel készült Csehországban , több mint 15 éves tapasztalat alapján, egy kis családi vállalkozás műhelyében. Az eredmény a tapasztalatot, a gondos helyi kézi gyártást és a modern dizájnt egy olyan megbízható egységben ötvözi, amelyre minden nap számíthatsz. A Bonami Selection ágy előnyei: szilárd és erős konstrukció a maximális stabilitás és tartósság érdekében, öntartó szerkezet - nincsenek támaszok, nincs nyikorgás, tartós kárpit magasabb anyagsűrűséggel, OEKO-TEX tanúsítvánnyal, állatbarát, lágy élek, minőségi kárpitozás, praktikus fogantyúk az ágyneműtartó könnyű eléréséhez, nagyon tartós laminált deszkák, pontos csatlakozási részletek, amelyek tartósak és jól mutatnak. A Bonami Selection ágy maximum 30 perc alatt összeszerelhető. Az okos kialakításnak, a könnyen érthető útmutatónak és az összeszerelési videónak köszönhetően az egész folyamat gyors, egyszerű, és ami a legfontosabb, stresszmentes. A boxspring ágy egy 20 cm-es táskarugós matracot és egy 5 cm magas PUR habszivacs toppert tartalmaz, amelyek együttesen kényelmet, magasabb alvófelületet és könnyebb felkelést biztosítanak. A rugók alkalmazkodnak a testhez, és meghosszabbítják az egész ágy élettartamát. A 30 kg-ot elbíró ágyneműtartóban szezonális textíliák, tartalék ágyneműk és egyéb dolgok is tárolhatók.
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 115 cm |
Specifikációk
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac töltete | Táskarúgók/Hab (PUR) |
| Pur hab sűrűsége | 25 kg/m³ |
| Topper töltete | Hab (PUR) |
| Ágytámla típusa | Sima |
| Matrac vastagsága | 20 cm |
| Származási hely | CZ |
| Lábak magassága | 12 cm |
| Lábak száma | 8 db-os |
| Központi támasz | Nem |
| Ágytámla magassága | 60 cm |
| Ágykeret magassága | 55 cm |
| Terhelhetőség | 260 kg |
| Súly | 125 kg |
| Méret | 180x200 |
| Hosszúság | 211 cm |
| Matrac tulajdonságai | Zónás/hőszabályozó |
| Keménység | Közepes keménységű |
| Matrac típusa | Rugós |
| Topper fedőmatracot tartalmaz | Igen |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt kárpitozott bútorokhoz megfelelő eszközzel/vegyileg tisztítható |
| Hátsó rész anyaga | Nem szőtt textília |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kollekció | Elva |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Minőség | Extra |
| Sűrűség | 440 g/m² |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Tömör bükkfa |
| Matracot tartalmaz | Igen |
| Jellemzők | Lábakkal/ágytámlával/ágyneműtartóval |
| Konstrukció anyaga | MDF |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 60000 martindale |
| Szövetminta | Hevia 207.23 |
| Kárpitozás anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Gyártó | Bonami Selection |
Ajánljuk

Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
160×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
SOFIA ágy 180 x 200 cm, artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
140×206 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Naomi magasított ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
ADA ágy 160 x 200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×207 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
ADA ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel

SOFIA ágy 180 x 200 cm, artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
IKAROS ágy 140x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel

Ágy IKAROS 140 x 200 cm, sonoma tölgy/szürke Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
140×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
ADA ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
COMFINO VELVET kárpitozott ágy kihúzható vendégággyal, 120 x 200 cm, petrolkék
95×135×216 cm, kárpitozott, kihúzható
Raktáron
IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
Laura ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
IKAROS ágy 160 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

SOFIA ágy 160 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Ágy ELISA 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×204 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
160×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×206 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 160x200 cm bézs Matrac: Bonell rugós matrac
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Zöld bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Raktáron
Siena fehér gurulós állvány, 3 db polccal - Metaltex
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
Pocket világoskék asztali vasalódeszka - Joseph Joseph
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Világosbarna kovaföld fürdőszobai kilépő 39x60 cm Puna – Wenko
39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
WC-ülőke 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Fa, klasszikus
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko

Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Vento acél ruhaszárító, hosszúság 177 cm - Metaltex
110×63×177 cm, álló, összecsukható
Raktáron
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel

4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló












