






Méretek 98×140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr anyag: Cosmic 10 - bézs Gramázs: 390 g/m2 Forgácslap Méretek Szélesség: 140 cm Hosszúság: 207 cm Fejvég magassága: 98 cm Ágyvég vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac méretéhez: 70 x 200 cm Teherbírás: 120 kg/személy Ágy súlya: 120 kg Kialakítás Tartalmazza a tárolóhelyet Az ágy tartalmazza a Bonell rugós matracot A matrac felső része polyuretán habból, T30 jelzésű Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) Topper nem tartozik az ágyhoz Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbbek otthonokban és luxus szállodákban is, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú komfortjuknak. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyekhez külön vásárolható felső topper. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, ezáltal meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugós vagy bonell rugókat alkalmaz, a test szilárd, de kényelmes alátámasztása érdekében. A még nagyobb kényelem és a higiénikus alvás érdekében kapható topper, amely puha felületet biztosít. E kombináció révén a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas ellenállósággal és elegáns megjelenéssel bírnak, amely feldobja bármely hálószobát. Ha olyan ágyat keres, amely egyesíti a csúcsformát, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Kétszemélyes ágy, Egyszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |

98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
Fém, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
140×204 cm, kárpitozott, modern stílusú

142×206 cm, fém, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 1 hét múlva
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
80×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×180×200 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
98×140×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron