






Méretek 98×100×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% Poliészter Velúr szövet: Cosmic 10 - bézs Gramázs: 390 g/m2 Farostlemez Méretek Szélesség: 100 cm Hosszúság: 207 cm A fejvég magassága: 98 cm Fejvég vastagsága: 7 cm Ágy magassága: 45 cm Ágy magassága topperrel: 49 cm Lábak magassága: 2 cm Matrac mérete: 100 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Ágy súlya: 107 kg Kialakítás Tárolóhelyet tartalmaz Az ágy része a Bonell rugós matrac A matrac felső része poliuretán habból T30 jelzéssel készül Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény) A topper nem az ágy része Szétszerelt állapotban szállítjuk Boxspring ágyak A boxspring ágyak egyre népszerűbb választásnak számítanak otthonokban és luxus szállodákban is, a kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek köszönhetően. Ez a típusú ágy egy alsó rugós alapból (boxspring) és egy fő matracból áll, amelyekhez külön topper is szerezhető be. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így növeli a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugós vagy bonell rugós, amely szilárd, de kényelmes testtámaszt nyújt. A még nagyobb kényelem és a higiénikus alvás érdekében topper is vásárolható, ami puha felületet biztosít. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyak kivételes kényelmet, magas ellenállóságot és elegáns megjelenést nyújtanak, ami minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely az első osztályú dizájnt, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot ötvözi, akkor a boxspring a megfelelő választás.
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 98 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Ágytípus | Boxspring |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Matrac | Bonell rugós matrac |
| Matrac keménysége | Közepes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Lábak | Lábakkal |
| Hossz | 207 cm |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Méret | 100 x 200 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Alak | Boxspring |

98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×204 cm, kárpitozott, modern stílusú

Fém, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
98×180×200 cm, kárpitozott, boxspring

140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, kárpitozott, szövet kárpitozású
Kiszállítás 1 hét múlva
145×206 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 3 webáruházban

160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
96×180×200 cm, kárpitozott, boxspring
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
102×160×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Elérhető 3 webáruházban

102×140×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Műanyag, bükkfa, skandináv stílusú
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron