





Méretek 83×265×89 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Megjelenés Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: Kanapé 265 cm Szín: Bézs Sarok variáció: Univerzális sarok Huzat: POSO 02 Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő farostlemez dekoráció eltérhet a termékfotótól. Anyag Huzat összeállítása: 100% Poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Hab típusa: T30 poliuretán Ülőfelület típusa: Habos töltelék, hullámrugók Kopásállóság (Martindale): 35 000 Méretek Teljes szélesség: 265 cm Ülőfelület szélessége: 233 cm Ottomán szélessége: 110 cm Mélység: 89/183 cm Ülőmélység: 76 cm Magasság: 83 cm Ülőmagasság: 42 cm Lábmagasság: 3 cm Alvófelület: 130 x 230 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Ággyá alakítható: Igen Ággyá alakítás Ággyá alakítás: Igen Kihúzás típusa: Kézi mechanizmus nélküli Szállítás szétszerelve. Poso A plüssösen puha Poso anyag kinézetében kordbársonyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett rendkívül erős és tartós. A finom szálakat speciális kárpitozott bútorokhoz való tisztítószerekkel könnyen tisztíthatja. Egyedi jellemzői miatt ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitanyagaként használják. 100% poliészterből készül, nagy grammsúllyal. A használt szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, azaz a Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám túllépése után az anyag elhasználódást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag büszkélkedhet a 35 000 ciklussal. Az otthoni szokásos szövetek körülbelül 20 000 ciklust bírnak ki.
| Szélesség: | 265 cm |
|---|---|
| Mélység: | 89 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Lábmagasság | 3 cm |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Kanapé alvófelület | 230 x 130 cm |

Ágyazható, balos, jobbos
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, szövet, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, ágyneműtartós, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
89×206×150 cm, balos, jobbos
Raktáron
Fa
Raktáron
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×192×137 cm, modern stílusú, bőr
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, balos, magas háttámlás
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, szövet, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Balos, szövet, állítható
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Jobbos, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Balos, rusztikus, szövet
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, ágyneműtartós, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, balos, szövet
Raktáron
Ágyazható, rattan, balos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, rattan, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, jobbos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
95×240×187 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva