Ajánljuk
Gyermekágy NESTY 90 x 200 cm, fenyő Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 66 442 Ft
- 2025. 02. 17. - 66 442 Ft
- 2025. 02. 10. - 67 843 Ft
- 2025. 02. 09. - 64 638 Ft
- 2025. 02. 01. - 68 229 Ft
- 2025. 01. 22. - 57 995 Ft
- 2025. 01. 22. - 68 229 Ft
Termékleírás
Anyag Fenyőfa Szín Természetes Méretek Külső hossz: 205 cm Külső szélesség: 98 cm Fejvégi magasság: 60 cm Lábvégi magasság: 60 cm Magasság a talajtól a keretig: 17 cm Teherbírás: 120 kg Kialakítás Pevná konstrukce Ökológiai és ártalmatlan lakkal lakkozva Kiváló minőségű fenyőfa Kerete ellenálló terheléssel és mechanikai sérülésekkel szemben Alkalmas allergiásoknak Útmutató az ágyhoz NESTY 90 x 200 cm ágy összeszerelési útmutató Természetes kényelem minden gyerekszobába Gyermekágy NESTY természetes színben remekül egyesíti a funkcionalitást, az egyszerű kialakítást és a minőséget. A tömör fenyőfa használatának köszönhetően megmarad annak finom textúrája és jellegzetes természetes illata, mely otthonosságot és nyugalmat áraszt. Az alacsonyabb keret támogatja a gyermek önállóságát a mindennapi használat során, miközben a masszív szerkezet biztosítja a biztonságos és stabil környezetet a pihenés és a játék számára. Ideális választás a szülők számára, akik természetes szépséget és tartós minőséget szeretnének a gyerekszobába vinni.
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Anyaga | Fa |
| Lakkozott | Igen |
| Fa dekoráció | Fenyőfa |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Alkalmas | Gyerekszobába, Szobák |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 65 000 Ft felett |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 90 cm |
| Belső szélesség | 98 cm |
| Külső hossz | 205 cm |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Magasság a fej résznél | 60 cm |
| Magasság a láb résznél | 60 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 17 cm |
| Súly | 10 kg, 13,6 kg, 18,8 kg, 15,2 kg, 15,75 kg, 23 kg, 28,75 kg, 25,1 kg, 30,85 kg, 28,7 kg, 20,95 kg, 26,6 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 200 x 220 cm
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
KARDA fehér pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Egész éves paplan szett 140x200 cm üreges szálból, 70x90 cm párnával MEADOW FLOWERS
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Pamut ágynemű FLORIBIRD POLY zöld Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 200 x 220 cm
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 90 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron



