




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 85 941 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag A szerkezet tömör fenyőfából készül Ökológiai és egészségre nem ártalmas lakkal van kezelve Méretek Szélesség: 88 cm Hosszúság: 169 cm Fejtámla magassága: 66 cm Korlát hossza: 93 cm A rács elhelyezésének magassága: 25 cm A keret alsó élének magassága: 21 cm Matrac mérethez: 80 x 160 cm Teherbírás: 100 kg Kialakítás Biztonságos, lekerekített ágyélek A korlát véd a leeséstől Egészségre nem ártalmas lakk a könnyebb karbantartásért Szétszerelt állapotban szállítjuk Egyszerű összeszerelés Az oldalpanelek kétirányú felszerelhetősége Tároló doboz nem része a szettnek Praktikus és otthonos megoldás minden gyerekszobába A gyerekágy nemcsak biztonságosnak kell lennie, hanem kellemes megjelenéssel és a mindennapi életben praktikusnak is. Ez az ágy mindent magában foglal – minőségi anyag, átgondolt kivitelezés és játékos dizájn. Univerzális mérete miatt könnyedén alkalmazkodik a térhez, és lehetővé teszi, hogy a gyerekek számára egy igazán otthonos helyet alakítsunk ki. Csak ki kell egészíteni kedvenc párnákkal és egy puha takaróval – és a varázslatos sarok alvásra, játékra és pihenésre már készen is van.
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Szín | Szürke |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | EASYSOFT 8 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | Fa |
| Lakkozott | Igen |
| Matrac mérete | 80 x 160 cm |
| Kinek javasoljuk | Gyerekeknek |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Alkalmas | Gyerekszobába |
| Ár | Olcsó 50 000 Ft-ig |
| Külső szélesség | 80 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Belső hossz | 160 cm |
| Homlokmagasság | 66 cm |
| Súly | 10,25 kg, 20,55 kg, 17 kg, 18,8 kg, 17,5 kg, 13,3 kg, 13,95 kg, 15,75 kg |

Fa, matrac nélkül
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tárolóhellyel, leesésgátlós, fa
Raktáron
Tárolóhellyel
Raktáron
Tárolóhellyel
Raktáron
Fenyő, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×209 cm, fenyő, tárolóhellyel
Raktáron
Fa, matrac nélkül
Raktáron
Fenyő, fa

Tárolóhellyel, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Tárolóhellyel, fa, laminált
Raktáron
Tárolóhellyel, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tárolóhellyel, leesésgátlós, fa
Raktáron
Tárolóhellyel
Raktáron
Tárolóhellyel, leesésgátlós, fa
Raktáron
73×100×208 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Tárolóhellyel, leesésgátlós, fa
Raktáron
Fenyő, tárolóhellyel, fa
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa

Fa, laminált, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Tárolóhellyel, fa, laminált
Raktáron
Tárolóhellyel
Raktáron
Matraccal és ágyráccsal
Raktáron

Fa, laminált, matraccal és ágyráccsal
Raktáron

Tárolóhellyel, leesésgátlós, fa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron