
Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
88×169 cm, tárolóhellyel, fa, matrac nélkül
-7 %55 940 Ft
60 016 Ft

Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: COCO 10 cm matrac
88×169 cm, tárolóhellyel, fa, matraccal és ágyráccsal
-7 %93 426 Ft
100 232 Ft

Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: EASYSOFT 10 cm matrac
88×169 cm, tárolóhellyel, fa, matraccal és ágyráccsal
-10 %85 854 Ft
95 337 Ft
Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: COCO 10 cm matrac
Méretek 88×169 cm
Variáns kiválasztása:Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: COCO 10 cm matrac
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 93 426 Ft
- 2026. 05. 04. - 100 232 Ft
- 2025. 02. 10. - 90 611 Ft
- 2025. 02. 09. - 86 330 Ft
- 2024. 12. 09. - 91 126 Ft
- 2024. 11. 04. - 86 509 Ft
- 2024. 01. 15. - 91 126 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag A szerkezet tömör fenyőfából készült Környezetbarát és egészségre ártalmatlan lakkal kezelt Méretek Szélesség: 88 cm Hosszúság: 169 cm Fejtámla magassága: 66 cm Korlát hossza: 93 cm Ágyrács elhelyezési magassága: 25 cm A keret alsó széléig mért magasság: 21 cm Matrac méretéhez: 80 x 160 cm Teherbírás: 100 kg Kialakítás Biztonságos, lekerekített ágyélek A korlát leesés elleni védelmet nyújt Egészségre ártalmatlan lakk a könnyebb karbantartás érdekében Szétszerelt állapotban szállítjuk Egyszerű összeszerelés Az oldalsó elemek mindkét irányba felszerelhetők A tárolódoboz nem része a csomagnak Praktikus és otthonos megoldás minden gyerekszobába A gyerekágy nemcsak biztonságos, hanem szemet gyönyörködtető és praktikus is kell, hogy legyen a mindennapokban. Ez az ágy mindezt egyesíti – minőségi anyag, átgondolt kidolgozás és játékos dizájn. Univerzális méretének köszönhetően könnyen igazodik a térhez, és lehetővé teszi, hogy a gyerekeknek olyan helyet alakítson ki, ahol igazán otthon érezhetik magukat. Csak egészítse ki kedvenc párnákkal és puha pléddel – és máris kész a varázslatos sarok alváshoz, játékhoz és pihenéshez.
Méretek
| Szélesség: | 88 cm |
|---|---|
| Mélység: | 169 cm |
Specifikációk
| Tárolóhellyel | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | COCO 10 cm matrac |
| Termék színe | Bézs |
| Anyaga | Fa |
| Lakkozott | Igen |
| Matrac mérete | 80 x 160 cm |
| Fa dekoráció | Fenyőfa |
| Kinek javasoljuk | Gyerekeknek |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Alkalmas | Gyerekszobába |
| Ár | Olcsó 50 000 Ft-ig |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Hosszúság | 169 cm |
| Homlokmagasság | 66 cm |
| Súly | 10,25 kg, 19,55 kg, 16,75 kg, 17,25 kg, 24,05 kg, 20,05 kg, 21,25 kg, 13,05 kg |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Pont olyan, mint a képen. Könnyű volt összeszerelni. Szeret rajta aludni a kisfiam.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
Ajánljuk

Nikki gyerek ágykeret
73×100×208 cm, tárolóhellyel, fa
RaktáronA(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek párna 45x65 cm
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 140 x 200 cm
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron


