Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: COCO 10 cm matrac
Variáns kiválasztása:Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fehér Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: COCO 10 cm matrac
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 93 426 Ft
- 2025. 02. 10. - 99 112 Ft
- 2025. 02. 09. - 94 430 Ft
- 2024. 12. 09. - 99 676 Ft
- 2024. 11. 04. - 94 717 Ft
- 2024. 01. 15. - 99 676 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Anyag A szerkezet tömör fenyőfából készül Ökológiai és egészségre nem ártalmas lakkal van kezelve Méretek Szélesség: 88 cm Hosszúság: 169 cm Fejtámla magassága: 66 cm Korlát hossza: 93 cm A rács elhelyezésének magassága: 25 cm A keret alsó élének magassága: 21 cm Matrac mérethez: 80 x 160 cm Teherbírás: 100 kg Kialakítás Biztonságos, lekerekített ágyélek A korlát véd a leeséstől Egészségre nem ártalmas lakk a könnyebb karbantartásért Szétszerelt állapotban szállítjuk Egyszerű összeszerelés Az oldalpanelek kétirányú felszerelhetősége Tároló doboz nem része a szettnek Praktikus és otthonos megoldás minden gyerekszobába A gyerekágy nemcsak biztonságosnak kell lennie, hanem kellemes megjelenéssel és a mindennapi életben praktikusnak is. Ez az ágy mindent magában foglal – minőségi anyag, átgondolt kivitelezés és játékos dizájn. Univerzális mérete miatt könnyedén alkalmazkodik a térhez, és lehetővé teszi, hogy a gyerekek számára egy igazán otthonos helyet alakítsunk ki. Csak ki kell egészíteni kedvenc párnákkal és egy puha takaróval – és a varázslatos sarok alvásra, játékra és pihenésre már készen is van.
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Szín | Szürke |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | COCO 10 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | Fa |
| Lakkozott | Igen |
| Matrac mérete | 80 x 160 cm |
| Kinek javasoljuk | Gyerekeknek |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Kinyitható | Nem nyitható |
| Alkalmas | Gyerekszobába |
| Ár | Olcsó 50 000 Ft-ig |
| Külső szélesség | 80 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Belső hossz | 160 cm |
| Homlokmagasság | 66 cm |
| Súly | 10,25 kg, 20,55 kg, 17 kg, 18,8 kg, 17,5 kg, 13,3 kg, 13,95 kg, 15,75 kg |
Ajánljuk

Nikki gyerek ágykeret
73×100×208 cm, tárolóhellyel, fa
RaktáronA(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 140 x 200 cm
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron





