Ajánljuk
Gyermek Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm, fenyő Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Méretek 90×209 cm
Variáns kiválasztása:Gyermek Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm, fenyő Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 76 285 Ft
- 2025. 12. 10. - 76 285 Ft
- 2025. 11. 05. - 70 634 Ft
- 2025. 02. 17. - 76 285 Ft
- 2025. 02. 10. - 78 045 Ft
- 2025. 02. 09. - 74 358 Ft
- 2025. 02. 01. - 78 489 Ft
- 2025. 01. 22. - 66 716 Ft
- 2025. 01. 22. - 78 489 Ft
Termékleírás
Anyag Fenyőfa Szín Természetes Méretek Külső hosszúság: 209 cm Külső szélesség: 99 cm A fejvégi magasság: 38 cm A lábvég magassága: 38 cm Az ágy teherbírása: 120 kg Kialakítás Masszív konstrukció Ökológiai, ártalmatlan lakkal lakkozott Kiváló minőségű fenyőfa Terhelésnek és mechanikai sérülésnek ellenálló keret Alkalmas allergiásoknak Használati útmutató Útmutató a Montessori ágy PINELO 90 x 200 cm összeszereléséhez Hely a növekedéshez és játékhoz Gyermek Montessori ágy nemcsak biztonságos és kényelmes alvást hoz a gyerekszobába, hanem szabadságot és önállóságot is a mindennapi felkelés és lefekvés során. Alacsony kialakítása támogatja az önállóságot és az önbizalmat a kisgyermekeknél, miközben a természetes fenyőfa nyugodt és harmonikus környezetet teremt. Ez az ágy ideális választás azoknak a szülőknek, akik funkcionális és egyben szép helyet szeretnének biztosítani gyermekeik számára pihenéshez, olvasáshoz és álmodozáshoz.
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 209 cm |
Specifikációk
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Szett | Matrac nélkül |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Anyaga | Fa |
| Lakkozott | Igen |
| Fa dekoráció | Fenyőfa |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Alkalmas | Gyerekszobába, Szobák |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 65 000 Ft felett |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 90 cm |
| Külső hossz | 209 cm |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Belső szélesség | 99 cm |
| Magasság a fej résznél | 38 cm |
| Magasság a láb résznél | 38 cm |
| Súly | 6 kg, 16 kg, 25,25 kg, 38,25 kg, 32,5 kg, 24,7 kg, 30,45 kg, 23,1 kg, 36,1 kg, 28,3 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 140 x 200 cm
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Táskarugós matrac 120 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Lamella ágyrács 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival NUBI 75x75 cm, fehér
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Fürdőlepedő Classic 70 x 140 cm bézs, 100% pamut
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Prémium steppelt párna 70 x 90 cm
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SOMMERA 18 cm-es tasakrugós matrac, 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Kókuszmatrac COCO MAXI 20 cm 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Táskarugós matrac 140 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron






