










Méretek 84×102×109 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Megjelenés Kialakítás: Kihajtható fotel Szín: Bézs Huzat: POCO 07 Anyag Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Sima szövet Lábak anyaga: Műanyag Keret: Fa Hab típusa: T25 hab Méretek Teljes szélesség: 102 cm Teljes mélység: 109 cm Ülésmélység: 70 cm Magasság: 84 cm Ülésmagasság: 34 cm Lábak magassága: 2 cm Alvófelület: 79 x 190 cm Tárolóhely: 72 x 64 x 13 cm Teherbírás: 90 kg Súly: 45 kg Csomag méretei: 102 x 82 x 100 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen Ágy funkció: Igen Díszítse otthonát a fotelokkal, amelyek elegáns, skandináv stílusban készültek. A praktikus kihajtható fotelek kiváló választást jelentenek kisebb terekbe, ahol segítenek helyet megtakarítani, miközben kényelmes pihenősarkot hoznak létre. Az olyan anyagok, amelyek kellemesek és tartósak, modern megjelenést kölcsönöznek a belső térnek. Élvezze a kényelmet és pihenjen stílusosan.
| Szélesség: | 102 cm |
|---|---|
| Mélység: | 109 cm |
| Magasság: | 84 cm |
| Anyag | Szövet |
|---|---|
| Funkció | Kihúzható |
| Tárolóval | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Teherbírás | 90 kg |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 34 cm |
| Méret | Egy főnek |
| Lábak magassága | 2 cm |
| Alvófelület | 79 x 190 cm |

84×102×109 cm, tárolóval, kihúzható
Kiszállítás 1 hét múlva
Kihúzható, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kihúzható
Raktáron
Lábtartóval, állítható, lábakkal
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
82×103×94 cm, kihúzható, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Forgó, állítható
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
75×100×94 cm, szövet
Raktáron
83×105×90 cm, állítható, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Állítható, modern stílusú, kihúzható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×105×90 cm, kihúzható, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, modern stílusú, szövet
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Füles, szövet, magas háttámlával
Raktáron
Lábtartóval, állítható, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Állítható, szövet
Elérhető 6 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
70×63×71 cm, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
70×63×71 cm, kihúzható, lábakkal
Kiszállítás 2 hét múlva
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Masszázs, szövet
Raktáron
Modern stílusú, tárolóval, kihúzható
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Forgó, lábakkal, szövet
Raktáron
79×90×70 cm, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Állítható, kihúzható, szövet
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, szövet
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron