






Méretek 71×69×68 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpit anyaga: 100% poliészter Kárpit súlya: 280 g/m² Kárpitozó anyag: BREGO 68 Szín: Mustár színű Kopással szembeni ellenállás (Martindale): 45 000 ciklus Méretek Szélesség: 69 cm Ülőfelület szélessége: 50 cm Mélység: 68 cm Ülőfelület mélysége: 48 cm Magasság: 71 cm Ülésmagasság: 44 cm Tömeg: 14,5 kg Csomag mérete: 72 x 72 x 51 cm Kialakítás Egyszerű minimalista megjelenés Kifejezett szőtt struktúra Szétszerelt állapotban szállítjuk BREGO A Brego kárpitozó anyag kifejezett szőtt struktúrával rendelkezik, amely természetes és enyhén rusztikus megjelenést kölcsönöz a bútornak. 100% poliészterből készült, ezért kellemes tapintású és praktikus a mindennapi használatra. A CLOVER BREGO fotelen barátságos hatást kelt és melegebb jelleget ad az enteriőrnek. A Brego jó kopásállósággal és szálak feszességével rendelkezik, amely hosszú élettartamot biztosít gyakori használat mellett is. Az anyag jó színtartóssággal bír, és kevés karbantartást igényel, így ideális fotelek, kanapék és egyéb háztartási bútorok kárpitozására.
| Szélesség: | 69 cm |
|---|---|
| Mélység: | 68 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Funkció | Kihúzható |
|---|---|
| Stílus | Rusztikus |
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Ülésszélesség | 50 cm |
| Ülésmélység | 48 cm |
| Súly | 14,5 kg |

Állítható, modern stílusú, dizájnos
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, szövet
Raktáron
Kihúzható, rusztikus, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Kihúzható, lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Lábakkal
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Forgó, lábakkal, szövet
Raktáron
Állítható, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Forgó, szövet
Raktáron
106×85 cm, állítható, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
91×79×56 cm, kihúzható, öko-bőr
Raktáron
Magas háttámlával
Raktáron
Forgó, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
75×68×77 cm, forgó, modern stílusú
Raktáron
Forgó
Raktáron
Hinta, magas háttámlával
Raktáron

Forgó, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, lábakkal, szövet
Raktáron
Kihúzható, szövet
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
71×74×92 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Retró, szövet
Raktáron
Lábtartóval, állítható, kihúzható
Raktáron
Hinta
Raktáron
Lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva