




Méretek 83×105×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Textil: Szürke sz.137 Fa: Bükk Méretek Szélesség: 105 cm Mélység: 90 cm Magasság: 83 cm Ülőfelület mélysége: 66 cm Ülőfelület magassága: 39 cm Lábak magassága: 13 cm Fekvőfelület: 105 x 190 cm Teherbírás: 200 kg Súly: 30,4 kg Kialakítás Szétszerelve szállított A hátsó támla nem állítható, csak bővíthető A mechanizmus olyan, mint a kanapénál. Tegye otthonosabbá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A kétszemélyes és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a pihenőzóna legköltséghatékonyabb megoldása otthonában. A kanapék nem csak a nappali domináns elemei, irodákba vagy gyerekszobákba is illenek. Az összhatást a kanapé érintésre kellemes felülete hangsúlyozza. Az elmúlt évek trendje a bársonyosan puha kárpit vagy a tipikusan bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és relaxáljon.
| Szélesség: | 105 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Funkció | Állítható |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Származási hely | CN |
| Térfogat | 450 |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Tulajdonságok | Széthúzható |
| Lábak | Fa |
| Teherbírás | 200 kg |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Alvófelület | 105 x 190 cm |
| Ülésmagasság | 39 cm |

Kihúzható
Raktáron
Lábtartóval, állítható, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×103×94 cm, kihúzható, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Állítható
Raktáron
Kihúzható, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Forgó, állítható
Raktáron
Retró, lábakkal, magas háttámlával
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, magas háttámlával
Raktáron
Lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állítható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
90×76×55 cm, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×102×109 cm, tárolóval, kihúzható
Kiszállítás 1 hét múlva
Állítható, modern stílusú, szövet
Raktáron
Állítható, modern stílusú, dizájnos
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Állítható, modern stílusú, hinta
Raktáron
Állítható, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, szövet
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Forgó, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
75×87×73 cm, kihúzható, dizájnos
Kiszállítás 2 hét múlva
Kihúzható, szövet
Raktáron
90×76×75 cm, lábakkal, szövet
Kiszállítás 3 hét múlva
Lábakkal, szövet
Raktáron
Állítható, lábakkal
Raktáron
99×72×75 cm, kihúzható, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban

Állítható, magas háttámlával
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva