




Méretek 80×56×46 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Szürke Fém: Fekete (matt) Méretek Szélesség: 56 cm Ülésszélesség: 50 cm Ülésmélység: 46 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 49 cm Teherbírás: 120 kg Súly: 3,4 kg Skandináv elegancia Öltöztesse fel otthonát új köntösbe. A sötét színek és a rengeteg bútor optikailag kisebbé teszik a szobát. Merítsen ihletet a skandináv stílusból, amelynek szimbóluma a világosság, egyszerűség és
| Szélesség: | 56 cm |
|---|---|
| Mélység: | 46 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Minta | Két szín |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Háttámla alakja | Lekerekített |

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
80×56×46 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Fa, laminált
Raktáron
Fa, kárpitozott, 2 db
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Forgó, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×45×52 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron

Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
92×45×44 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×72×75 cm, fa, kartámasszal
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa

Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
88×45×53 cm, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
75×57×57 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron