




Méretek 80×56×46 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Bézs Fém: Fekete (matt) Méretek Szélesség: 56 cm Ülés szélessége: 50 cm Ülés mélysége: 46 cm Magasság: 80 cm Ülésmagasság: 49 cm Teherbírás: 120 kg Súly: 3,4 kg Skandináv elegancia Öltöztesse fel az enteriőrt egy új köntösbe. A sötét színek és a túl sok bútor optikailag kisebbítik a teret. Merítsen inspirációt a skandináv stílusból, melynek szimbóluma a világosság, egyszerűség és természet. Az északi természet által ihletett stílus meglepően magas funkcionalitást, fenntarthatóságot és harmonikus légkört kínál. A Bézs ELTON étkezőszék fekete lábakkal tökéletes darabja lesz egy skandináv étkezőnek. A kárpitozás és a szék formája magas kényelmet biztosít. Párosítsa az Elton széket fém elemekkel az étkezőben és kiegészítőkkel puha pasztellárnyalatokban. Élvezze a közös étkezéseket családjával és barátaival.
| Szélesség: | 56 cm |
|---|---|
| Mélység: | 46 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Minta | Két szín |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Háttámla alakja | Lekerekített |

Kartámasszal
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, kárpitozott, tölgyfa

Modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
78×49×55 cm, fa, modern stílusú


89×43×40 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron

87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron

Modern stílusú
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
87×53×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×53×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, fém
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
90×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, műanyag, összecsukható
Ingyenes szállítás
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
47×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron