







Méretek 102×140×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bluvel - Bézs szín 28 Farostlemez Lábak: Fém Méretek Szélesség: 151 cm Hosszúság: 214 cm Fejvég magassága: 102 cm Elülső végtámla magassága: 29 cm A rács engedélyezése az ágykeretbe: 4 cm Oldal magasság: 14 cm Lábak magassága: 15 cm Fejtámasz magassága: 30,5/35 cm Matrac méretéhez: 140 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Ágy súlya: 31 kg Megj.: A matrac nem tartozéka az ágynak. Kialakítás Tárolóhely nélkül Az ágy részét képezi a léces ágyrács Állítható fejtámasz magasság 30,5 cm vagy 35 cm Bluvel bársonyszövet nemzetközi Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal Szétszerelve szállítva Kárpitozott ágyak A kárpitozott ágyak az elegancia és kényelem tökéletes kombinációját képviselik, amelyek luxust és meghittséget hoznak a hálószobájába. Ezek az ágyak a maximális kényelem érdekében lettek tervezve, amit minőségi kárpitozás és finom textíliák biztosítanak, amelyek kellemes tapintásúak. A kárpitozott ágyak bármilyen belső térbe illeszkednek sokoldalúságuk és színes kialakításuk miatt. Ezek az ágyak gyakran praktikus tárolóhelyeket tartalmaznak, amit különösen kisebb lakások tulajdonosai fognak értékelni, ahol minden centiméter számít. Könnyen kombinálhatók különböző hálószoba-stílusokkal, legyen az modern, skandináv vagy klasszikus dizájn. Csak néhány díszpárnát vagy ágytakarót kell hozzáadnia, és hálószobája tökéletes pihenőhellyé válik egy fárasztó nap után.
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Minta | Mintával, Egyszínű |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Lábmagasság | 15 cm |
| Hossz | 214 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Franciaágy |

102×160×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Kiszállítás 1 hét múlva
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
98×180×200 cm, kárpitozott, boxspring

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
180×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Matraccal, fa, ágyráccsal
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
140×204 cm, kárpitozott, modern stílusú

98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott

140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
Matraccal, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×216 cm, kárpitozott, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
140×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
Fém, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
Kárpitozott, tölgyfa, matrac nélkül
Kiszállítás 1 hét múlva
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron