







Méretek 102×160×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: Bluvel - Bézs sz.28 Forgácslap Lábak: Fém Méretek Szélesség: 171 cm Hosszúság: 214 cm Fejtámla magassága: 102 cm Elülső fejtámla magassága: 29 cm Rács mélysége az ágykeretbe: 4 cm Oldallap magasság: 14 cm Láb magasság: 15 cm Fejtámla magasság: 30,5/35 cm Matrac mérete: 160 x 200 cm Teherbírás: 120 kg Ágy súlya: 36 kg Megjegyzés: A matrac nem része az ágynak. Kialakítás Nincs tárolóhely A rácsos ágyrács az ágy tartozéka Fejtámla magassága állítható 30,5 cm vagy 35 cm-re A Bluvel bársony anyag nemzetközi Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal Lapraszerelve szállítva Kárpitozott ágyak Tökéletesen ötvözik az eleganciát és a kényelmet, amely luxust és otthonosságot hoz a hálószobádba. Ezek az ágyak a maximális kényelem érdekében lettek tervezve, ami a minőségi párnázatnak és a finom textíliáknak köszönhető, amelyek kellemes tapintásúak. A kárpitozott ágyak sokoldalúságuk és széles színválasztékuk révén bármely belső térbe illeszkednek. Ezek az ágyak gyakran tartalmaznak praktikus tárolóhelyeket, amit különösen kisebb lakásokban fogsz értékelni, ahol minden centiméter fontos. Könnyen kombinálhatók különféle hálószobai stílusokkal, legyen az modern, skandináv, vagy klasszikus design. Csak adj hozzá néhány dekoratív párnát vagy ágytakarót, és a hálószobád tökéletes pihenésre és regenerálódásra alkalmas hellyé válik egy fárasztó nap után.
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 102 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Minta | Mintával, Egyszínű |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Lábmagasság | 15 cm |
| Hossz | 214 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Franciaágy |

102×140×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Raktáron
102×160×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Elérhető 3 webáruházban

160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
98×180×200 cm, kárpitozott, boxspring

98×100×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
180×200 cm, kárpitozott, ágyráccsal
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Matraccal, fa, ágyráccsal
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
140×204 cm, kárpitozott, modern stílusú

98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott

140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×160×200 cm, kárpitozott, boxspring
Kiszállítás 2 hét múlva
Matraccal, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×216 cm, kárpitozott, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, modern stílusú, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, matraccal, fa
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
98×140×200 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
Fém, tárolóhellyel, lábakkal
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron