Ajánljuk
Sötétbarna acél pedálos szemetes 3 l Tubo – Blomus
Méretek 24×21×17 cm
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 8389 Ft
- 2026. 04. 19. - 8389 Ft
- 2026. 02. 20. - 8261 Ft
- 2026. 02. 16. - 9719 Ft
- 2026. 02. 14. - 8261 Ft
- 2026. 02. 12. - 9719 Ft
- 2026. 01. 23. - 9937 Ft
- 2026. 01. 16. - 10 170 Ft
- 2025. 12. 05. - 9937 Ft
- 2025. 11. 28. - 9352 Ft
- 2025. 11. 14. - 9937 Ft
- 2025. 11. 07. - 10 521 Ft
- 2025. 10. 13. - 11 690 Ft
- 2025. 10. 10. - 10 053 Ft
- 2024. 12. 06. - 10 956 Ft
Termékleírás
A Blomus Tubo szemetes a kellemes megjelenést és a funkcionalitást ötvözi . Bármilyen enteriőrbe jól illik, és okos segítőtárssá válik a konyhában, a fürdőszobában és az irodában. Teste porszórt acélból készült, a belső tartály pedig tartós fekete műanyagból. A kivehető tartály megkönnyíti a szemetes kiürítését, az intelligens zárómechanizmus pedig biztosítja, hogy a fedél csendesen záródjon.
Méretek
| Szélesség: | 21 cm |
|---|---|
| Mélység: | 17 cm |
| Magasság: | 24 cm |
Specifikációk
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Kivehető tartály | Igen |
| Származási hely | CN |
| Egyéb anyagok | Műanyag |
| Specifikus anyag | Acél |
| Anyag | Fém |
| Súly | 0.6 kg |
| Hosszúság | 17 cm |
| Térfogat | 3 l |
| Kollekció | Tubo |
| Minőség | Premium |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Blomus |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri

4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Közepes keménységű hab matrac 90x200 cm Sleepy Aura – Bonami Selection
21×90×200 cm, hab, kemény
Raktáron

