



Méretek 80×300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Világosszürke futószőnyeg 80x300 cm Plus – Ayyildiz Carpets
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 300 cm |
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Típus | Futószőnyeg |
| Szál hossza | Hosszú / shaggy, Közepes |
| Szín | Szürke |
| Származási hely | TR |
| Anyag összetétele és típusa | Polipropilén |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Forma | Futószőnyeg |
| Súly | 3.36 kg |
| Hosszúság | 300 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Felület típusa | Heat set |
| Gyártás típusa | Gépi szövésű |
| Szélek típusa | Varrott |
| Szálak típusa | Vágott (velúr) |
| Kollekció | Plus |
| Minta | Geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 1400 g/m² |
| Textil sűrűsége | Alacsony |
| Jellemzők | Robotporszívóval tisztítható/padlófűtésnél is használható |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával/rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Juta |
| Anyag specifikáció | 100% polipropilén |
| Gyártó | Ayyildiz Carpets |

Kültéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
140×200 cm, pamut, kézzel szőtt
Raktáron
160×230 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Kültéri, virágmintás, darabonként rendelhető
Raktáron
⌀ 120 cm, kerek, beltéri
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Raktáron
80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
120×170 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×230 cm, modern stílusú, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri, gyapjú, kézzel szőtt
Ingyenes szállítás
240×340 cm, retró, beltéri

Poliészter, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
80×200 cm, futószőnyeg, beltéri
Raktáron
Beltéri, téglalap alakú
Raktáron
Egyszínű, beltéri, darabonként rendelhető
Raktáron
Beltéri, darabonként rendelhető, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×170 cm, hosszú / shaggy, közepes
Raktáron
Kültéri, virágmintás, darabonként rendelhető
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
⌀ 160 cm, kerek, retró
Raktáron
160×230 cm, szőtt, virágmintás
RaktáronIngyenes szállítás
Padlószőnyeg, kézzel szőtt, beltéri
Raktáron
160×230 cm, kültéri, hosszú / shaggy
Raktáron
200×280 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, szőtt, beltéri
Ingyenes szállítás
160×230 cm, juta, absztrakt mintás
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron