Ajánljuk
Fekete mennyezeti lámpa fém búrával ø 35 cm Valeria – Reality
42 491 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 42 491 Ft
- 2026. 04. 19. - 42 491 Ft
- 2026. 02. 14. - 42 237 Ft
- 2024. 11. 28. - 38 072 Ft
- 2024. 11. 22. - 40 451 Ft
- 2024. 11. 08. - 42 831 Ft
Termékleírás
Fekete mennyezeti lámpa fém búrával ø 35 cm Valeria – Reality
Specifikációk
| Fő anyag | Fém |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Szerelési útmutató | Szakszerű telepítést igényel |
| Anyag | Fém |
| Energiafogyasztás | 32 W |
| Foglalat típusa | E27 |
| Súly | 0.835 kg |
| Lámpabúra átmérője | 35 cm |
| Izzók mellékelve | Nem |
| Tápegység | Véglegesen beépített |
| Kollekció | Valeria |
| Stílus | Modern |
| Védelem foka | IP20 |
| Minőség | Extra |
| Ápolás | Tisztítás száraz törlőruhával |
| Lámpabúra anyaga | Fém |
| Szín | Fekete |
| Gyártó | Reality |
A(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

20 009 Ft
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
19 230 Ft21 249 Ft
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
5000 Ft5769 Ft
Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
17 700 Ft19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
38 020 Ft42 169 Ft
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
29 170 Ft32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
7350 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Átmérő
Raktáron
6770 Ft7709 Ft
Aranyszínű rozsdamentes acél pedálos szemetes 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
8560 Ft10 800 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Impregnált, poliészter, virágos

13 319 Ft
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
7469 Ft
Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion
Átmérő

4630 Ft5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
15 400 Ft17 019 Ft
Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
13 010 Ft14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
8569 Ft
Fa láda 61 cm Modern – Rojaplast
15×18×61 cm, fa, beltéri

7930 Ft9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
28 510 Ft32 049 Ft
Terrakotta színű asztali lámpa papír zsinór búrával (magasság 40 cm) Alev – Opviq lights
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
328 990 Ft
Közepes keménységű hab matrac 180x200 cm Zen Comfort – Bonami Selection
21×180×200 cm, hab, ortopéd
Raktáron
























