Ezek is tetszhetnek
Bézs sarokkanapé (jobb oldali) Lupine – Micadoni Home
Méretek 70×299×177 cm
-10 %618 790 Ft684 990 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 618 790 Ft
- 2026. 03. 10. - 618 790 Ft
- 2026. 02. 12. - 684 990 Ft
- 2026. 01. 23. - 648 740 Ft
- 2026. 01. 10. - 646 300 Ft
- 2025. 12. 05. - 582 242 Ft
- 2025. 11. 21. - 553 120 Ft
- 2025. 11. 05. - 582 240 Ft
- 2025. 11. 05. - 636 550 Ft
- 2025. 10. 10. - 547 992 Ft
- 2024. 11. 06. - 736 322 Ft
- 2024. 11. 05. - 704 990 Ft
Termékleírás
Bézs sarokkanapé (jobb oldali) Lupine – Micadoni Home
Méretek
| Szélesség: | 299 cm |
|---|---|
| Mélység: | 177 cm |
| Magasság: | 70 cm |
Specifikációk
| Sarok típus | Jobbos |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szín | Bézs |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülőfelület keménysége | Közepesen kemény |
| Ülőpárnák | Rögzített |
| Háttámla párnák | Rögzített |
| Kárpit jellemzői | Csökkentett gyúlékonyság/háziállatbarát/vízlepergető |
| Származási hely | PL |
| Karfa szélessége | 27 cm |
| Karfa magassága | 68 cm |
| Ülés szélessége | 271 cm |
| Ülésmélység | 68 cm |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Lábak magassága | 2 cm |
| Fekvőfotel ülőrészének mélysége | 150 cm |
| Alaprész teljes mélysége | 95 cm |
| Terhelhetőség | 450 kg |
| Súly | 114 kg |
| Kanapé mérete | Négyszemélyes |
| Levehető huzat | Nem |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Töltőanyag | Hab (PUR)/rugók |
| Kollekció | Lupine |
| Sarok és forma | Jobb oldali/heverő résszel |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Modern/glamour |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Konstrukció anyaga | MDF/furnér/forgácslemez |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Martindale-mutató | 50000 martindale |
| Szövetminta | Salvador 01 |
| Kárpitozás anyaga | Bársony |
| Gyártó | Micadoni |
Ajánljuk

234 629 Ft
LIVARO L alakú kihúzható, megfordítható sarokkanapé 251x140 cm, krém
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
687 990 Ft
Bézs buklé kinyitható sarokkanapé (bal oldali) Quinoa – Bonami Selection
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

5109 Ft
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
19 989 Ft
Felmosó vödörrel H2PrO – Vileda
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 479 Ft
Porcelán étkészlet 20 db-os Hestia - Bonami Essentials
Porcelán
Raktáron
37 040 Ft
Fehér-világosbarna konzolasztal 18.5x60 cm Tower – YAMAZAKI
80×18×60 cm, matt
Raktáron
19 049 Ft
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
12 860 Ft
Fekete-szürke bambusz függöny ajtóra 200x90 cm Cat and Butterfly - Maximex
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
14 719 Ft
Ezüstszínű krómozott acél WC-papír tartó állvány – Wenko
Raktáron
30 710 Ft33 790 Ft
Etetőszék Little Stars – Roba
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
14 329 Ft
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
3590 Ft3949 Ft
Cordoba sötétkék fogkefetartó pohár - Wenko
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230 150 Ft
Bézs kárpitozott ágyneműtartós egyszemélyes ágy matraccal 90x200 cm Avela – Bonami Selection
92×90×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
9119 Ft
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
32 329 Ft
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
18 159 Ft
Fém fali dekoráció készlet 3 db-os 15x22 cm Avaler – WOOOD
22×15 cm
Raktáron
6130 Ft6739 Ft
Egyszemélyes háromrészes ágyneműhuzat 140x200 cm Summer Meadow – My House
140×200 cm, kiságyba, klasszikus

13 839 Ft
Spring futószőnyeg, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cm, futószőnyeg, egyszínű
Raktáron
32 729 Ft
Öntöttvas sütőedény 26x26 cm Litina – Orion
Fém, fedővel
Raktáron
13 179 Ft
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú




















