

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Utcai lámpa alkonyati érzékelővel.Az alkonyati érzékelő a lámpát akkor kapcsolja be, amikor a fényerősség 30 lx alá csökken, és kikapcsolja, ha a fényerősség 50 lx fölé emelkedik.Lehetőség függőleges vagy vízszintes felszerelésre.Aszimmetrikus fényeloszlási szög: 75 x 130°.Napfényhez hasonló fehér fényt bocsát ki (4000K).60 mm átmérőjű oszlopra szerelhető.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia |
| Típus | Utcai világítás |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 690 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 10000 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 130 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 36000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 18000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 100 W |
| Series | CYOTO Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Függő, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás


Fali, bronz
Raktáron

Függő
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron


Fali, műanyag
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás