








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 10890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Fali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Kis pontlámpa közvetlenül az olvasófotel fölött, könnyen állítható.

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, hálószobaba és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás