



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Ideal Lux márkától származik, raktárunkban van, ára 14390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | GX53 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 910 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 15 W |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali/Előszoba |
| Alak | Kerek |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | FOCUS Ideal Lux, DODO Ideal Lux |
| Gyártó | Ideal Lux |

Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
LED, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú
Raktáron
LED, okos, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
LED
RaktáronSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, ipari stílusú
RaktáronModern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
Raktáron
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás