

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 629 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Zöld pamut ágytakaró 220x240 cm Waffle – Mila Home
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Anyag összetétele és típusa | Pamut |
| Ágytakaró tulajdonságai | Könnyű |
| Súly | 2.2 kg |
| Méret | 220x240 |
| Hosszúság | 240 cm |
| Tanúsítványok és szabványok | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Minta | Egyszínű |
| Minőség | Special Week/Basic |
| Sűrűség | 162 g/m² |
| Ápolás | Kémiailag nem fehéríthető/mosás 30°C-on |
| Anyag specifikáció | 100% pamut |
| Szín | Zöld |
| Gyártó | Mila Home |
Felhasználói értékelések
Tökéletes 👌
Tökéletes, nagyon jó a minősége!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Megéri a vásárlást, hatásos háromdimenziós szövetminta, amely gazdagítja.
Gyönyörű takaró, ráadásul kiváló minőségű is. El kell mondanom, hogy ez a legjobb minőségű az eddig vásároltak közül. Nagyon elégedett vagyok, és ajánlom.

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
220×220 cm, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
130×160 cm

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
46×28×34 cm, műanyag, fedéllel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Raktáron